نتایج لیگ زیر 14 سال پیشگامان مقابل امید سپهر

ثبت پیروزی دیگر برای تیم پیشگامان

لیگ دسته اول ۱۴سال مشهد – هفته سوم

۱ آبان ۱۴۰۰ – ورزشگاه تختی

پیشگامان مشهد ۲-۰ امید سپهر

گل های بازی:
حسین بیک یزدی
مهرداد معینی

به گزارش پایگاه خبری پیشگامان مشهد هفته سوم لیگ زیر ۱۴ سال در اولین روز از آبان ماه سال جاری اینگونه گذشت:

در هفته سوم لیگ زیر ۱۴ سال تیم پیشگامان مشهد این بار مقابل تیم امید سپهر در ورزشگاه تختی قرار گرفت. فوتبال آموزان تیم پیشگامان با تکنیک‌های خاص خود از همان دقایق ابتدایی بازی را دست گرفته و با مهارت خود توانستند تیم امید سپهر شگفت زده کنند. در نهایت این بازی زیبا و پر هیجان با ثبت دو گل توسط حسین بیک یزدی و مهرداد معینی با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. خدا را شاکریم که بازی‌ها را یکی پس از دیگری بهتر و بهتر پشت سر می‌گذاریم و به  علاوه بر گرفتن نتیجه، کیفیت بالاتری را در هر بازی پیاده می‌کنیم.

نکته قابل توجه این است که بازی‌های سختی را در پیش داریم و باید ۳ هفته اول لیگ رو فراموش کنیم و برای بازی بعدی تمرکز کنیم.

آشنایی با باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد. لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

 

به مشاوره نیاز دارید؟