کلاس فوتبال کودکان در مشهد (بامبینی در باشگاه پیشگامان)

شرایط ثبت نام کلاس کلاس فوتبال کودکان در مشهد – بامبینی باشگاه پیشگامان مشهد

نوع فعالیت : بامبینی

  • شرایط ثبت نام و سن:۴ تا ۷ سال
  • مکان چمن:(۱) دانشگاه فردوسی چمن امام رضا - (۲) چهارراه دانشجو چمن کاظمیان
  • هزینه یک ترم با ۲۴ جلسه:۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
  • زمان برگزاری:(۱) روزهای زوج ۱۸:۳۰-۲۰ (۲) روزهای فرد ۱۹-۲۰:۳۰
  • کادر فنی:آقایان مسعود حسینی و مهدی ریخته گرزاده

کادر فنی

بازیکنان

کلاس فوتبال در مشهد برای کودکان

بهترین کلاس فوتبال در مشهد برای کودکان را از ما بخواهید. اگر به دنبال شرایطی هستید تا پسران شما در محیطی ورزشی و با بهترین اساتید ایران، رشد و پیشرفت کنند باشگاه فوتبال پیشگامان با ارائه بهترین خدمات، مکانی فوق‌ العاده برای پرورش استعداد ورزشی کودکان شما است. حال به جز علاقه به این ورزش هیجانی و دوست‌ داشتنی کسب اطلاعات دیگری نیز در خصوص این ورزش لازم است با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا با مزایای علمی و پزشکی بازی حرفه‌ ای فوتبال کودکان خود، در سنین پایین اطلاعات بیشتری کسب کنید. جهت ثبت نام مدرسه فوتبال می توانید کلیک کنید.

کلاس های بامبینی به نوعی مقدمه ای بر سواد بدنی کودکان می باشد. قطعا نیاز نیست که کودکان از سن ۴ یا ۵ سالگی به صورت حرفه ای در فوتبال فعالیت داشته باشند و در این رده سنی که به بامبینی (بچه آهو) معروف است به موارد همچون چابکی، سرعت عمل، انعطاف، هماهنگی عصب و عضله و مابقی مواردی که به سن طلایی کودکان مرتبط است پرداخته  می شود. لازم به ذکر است که اگر کودکان از سنین پایه و قبل تر از ۱۲ سالگی وارد فعالیت حرفه ای فوتبال شوند، طول عمر قهرمانی کوتاهی را تجربه خواهند کرد. پس در نتیجه به شدت به سواد بدنی نیاز دارند که در کلاس های بامبینی به این سواد خواهند رسید.

کلاس فوتبال در مشهد برای کودکان بسیار زیاد است اما اینکه شما کودکتان دارای چه نوع خلق و خویی هست و می تواند با چه جامعه ای براحتی انس بگیرید مسئله مهمی ست. اگر کودک شما بیش فعال است باید زیر نظر مربیان حرفه ای تمرین کند تا کمترین آسیب روحی را ببیند. یا اگر کودک شما منزوی شده می تواند با ورود به بهترین کلاس فوتبال کودکان در مشهد یک دوره فان و لذت بخش را درک کند و برای ورود به مدرسه نیز آماده شود.

 

فواید پزشکی فوتبال برای کودکان

 

یکی از فواید فوتبال کودکان این است که این ورزش، به تقویت عضلات و استخوان‌ های کودکان شما در سنین رشد به شدت کمک می‌ کند و باعث افزایش قدرت، استقامت و انعطاف‌ پذیری بسیار بالایی می‌ شود. همچنین برای افزایش ظرفیت هوازی، سلامت قلب و عروق به شدت توصیه می‌ شود و همین امر در سنین بالاتر برای جلوگیری بسیاری از بیماری‌ ها حتی بیماری‌ های ارثی کمک بسزایی می‌ کند.

 

اگر نگران اضافه‌ وزن یا کاهش وزن کودکان خود هستید شرکت در کلاس فوتبال کودکان در مشهد را به شما پیشنهاد می‌ کنیم زیرا با داشتن برنامه تغذیه فوتبال طبق نظر مربی، باعث کاهش چربی بدن و بهبود عضلات می‌ شود پس برای ساختن و آماده‌ سازی بدن فرزندتان بهتر است از سن پایین به فکر باشید.

جالب است بدانید فوتبال برای مغز بسیار مفید است. طی تحقیقات جدید ثابت شده به دلیل دویدن، جریان خون افزایش‌ یافته و این موضوع باعث کند شدن فرایند روند کندی ذهن می‌ شود به همین دلیل بسیار برای مغز مفید است. به همین دلیل توصیه می شود که اگر فرزندتان استعداد فوتبال دارد از کودکی او را در کلاس های فوتبال کودکان ثبت نام کنید.

برای کشف استعداد ورزشی فرزند خود کلیک کنید: استعداد یابی فوتبال در مشهد

 

فواید روان‌ شناسی فوتبال برای کودکان

 

برای اینکه فرزندان شما جزو شخصیت‌ های مهم و مثبت کشور برای آینده شوند نیاز به یک سری آموزش‌ هایی دارد که این آموزش‌ ها در یادگیری فوتبال به‌ صورت ناخودآگاه به آن ها آموزش داده می‌ شود و ملکه ذهنشان می‌ شود. به دلیل اینکه فوتبال کودکان یک نوع ورزش گروهی است به فرزندان شما می‌ آموزد که با یکدیگر چگونه رفتار کنند و برای به موفقیت رسیدن باید با هم‌ تیمی‌ های خود مشارکت کنند.

 

کودک باید این را بداند موفقیت او، موفقیت کل تیم است و دست از تلاش نکشد که متأسفانه در مدارس کمتر به این موضوع توجه می‌ کنند ولی در فوتبال به شدت به این موضوع تأکید می‌ شود. بازی فوتبال به دلیل بالا بردن اعتماد به‌ نفس جزو بهترین بازی‌ های دنیا می‌ باشد علاوه بر این به افزایش تمرکز بسیار کمک می‌ کند و به شما یاد می‌ دهد چگونه هم‌ زمان چند کار را باهم انجام دهید.

اگر می خواهید بدانید بهترین مدرسه فوتبال مشهد کجاست؟ کلیک کنید.

 

ثبت نام در کلاس فوتبال کودکان در مشهد به کودک شما می‌ آموزد که تحمل‌ پذیری بالایی داشته باشد و احساس همدلی را بین کودکان رواج می‌ دهد. یاد می‌ دهد با یکدیگر بسازند حتی اگر آن‌ ها را دوست ندارند و به اجتماعی شدن آن‌ ها کمک زیادی می‌ کند. همان‌ طور که می‌ بینید فوتبال کودکان فقط یک بازی سرگرم‌ کننده نیست بلکه از نظر سلامت روحی و جسمی برای پرورش یک انسان کامل بسیار تأثیرگذار است.

 

درآمد زایی در فوتبال و تضمین آینده شغلی کودکان خود

 

همان‌ طور که می‌ دانید یکی از پر درآمد ترین شغل‌ های دنیا را فوتبالیست‌ ها دارند، ولی کمتر فوتبالیستی را می‌ بینم که از بازی در کوچه و خیابان موفق شده‌ باشند. اگر از کودکی محیطی امن و فوق‌ تخصصی برای فرزندانتان مهیا کنید بدون شک کودک شما یکی از آن فوتبالیست‌ های به نام و معروف آینده خواهد شد. فوتبال جزو شغل‌ های بین‌ المللی محسوب می‌ شود یعنی اگر از حال به فکر مهاجرت فرزند خود هستید پس بدون شک آکادمی تخصصی پیشگامان جزو بهترین پیشنهاد ها برای آینده شغلی کودکان شما در سراسر دنیا است. پس تا دیر نشده جهت ثبت نام کلاس فوتبال در مشهد برای کودکان خود اقدام کنید.

 

داشتن رژیم غذایی درست

 

مهم‌ ترین امر برای یک ورزشکار حرفه‌ ای تغذیه درست و اصولی است که مجموعه فوق‌ تخصصی پیشگامان با ارائه بهترین رژیم‌ های غذایی درست، زیر نظر دکترهای مجرب تغذیه، خود را از دیگر مدارس فوتبال، بخصوص فوتبال کودکان متمایز کرده است. پزشکان این مجموعه تمامی تلاش خود را برای تنظیم متابولیسم بدن و برقراری تعادل بین آنابولیسم و کاتابولیسم می‌ کنند زیرا اگر این نظارت نباشد کودک شما دچار اضافه‌ وزن یا کاهش وزن می‌ شود.

 

استعداد یابی

 

متاسفانه بسیاری از کودکان ما زمینه‌ های استعدادی خود را نمی‌ دانند و از مسیری که می‌ توانند در آن قرار گیرند و موفقیت‌ های بی شماری را که می توانند به‌ دست آورند دور می‌ شوند. باشگاه فوتبال پیشگامان بستری را فراهم کرده که استعداد فرزند شما کشف شود. اگر کودک شما به بازی با توپ یا حتی فوتبال علاقه دارد با شرکت دادن کودکان خود در کلاس فوتبال در مشهد برای کودکان می‌ توانید در کشف استعداد فرزند خود از سنین پایین کوشا باشید. این مجموعه با داشتن مربی‌ های فوق حرفه‌ ای و مجرب به شما در استعداد یابی فرزندتان کمک بسیار زیادی می‌ کند و این امر تأثیر به سزایی در آینده درخشان کودک شما دارد.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال باشگاه پیشگامان روی دکمه رو به رو کلیک کنید

 

استفاده از بهترین زمین‌ های چمن و سالن‌ های ورزشی

 

فوتبال کودکانمؤسسه فوق‌ تخصصی پیشگامان در راستای بهبود کیفیت و آرامش خاطر شما والدین عزیز بهترین و با کیفیت‌ ترین زمین‌ های چمن مصنوعی و طبیعی در فصول گرم سال را در اختیار کودکان شما قرار می‌ دهد. همچنین برای برگزاری کلاس فوتبال کودکان، در فصول سرد بهترین و مجهزترین سالن‌ های فوتبال سرپوشیده مشهد را در محیطی گرم، با آرامش و بستری سالم را برای فرزندان شما مهیا می‌ کند.

 

ارائه گزارش‌ ها به والدین محترم

 

یک آکادمی تخصصی قطعا جلساتی را برای به نمایش گذاشتن برنامه ورزشکاران به والدین آن ها در نظر می گیرد و آن‌ ها را از تمامی نقاط قوت و ضعف کودکانشان آگاه می‌ کند. برای والدین جلسات روان‌ شناسی در نظر گرفته شده است و همچنین می‌ توانند با کارشناس تغذیه این مجموعه برای اصول صحیح خوراک کودکانشان در ارتباط باشند.

برای اطلاع از برنامه های فوتبال باشگاه پیشگامان می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

چرا مدرسه فوتبال پیشگامان؟

 

این مجموعه تمامی خدمات رفاهی و ورزشی را برای کودکان شما فراهم می‌ کند. نظارت کامل بر تحصیل فرزندانتان دارد و علاوه بر شخصیت ورزشی، کودک شما را ورزشکاری با سواد پرورش می‌ دهد. در باشگاه پیشگامان، یادگیری زبان انگلیسی جزء واجبات کلاس فوتبال کودکان است و در کنار آموزش فوتبال کودکان، به این موضوع بسیار اهمیت می‌ دهند.

همان‌ طور که قبلاً گفته شده از فرزند شما بازیکن بین‌ المللی می‌ سازند این آکادمی ورزشی در کنار آموزش فوتبال کودکان، بر سلامت کودکان شما نظارت کامل دارد و به‌ صورت دوره‌ ای در بازه های زمانی مشخص از نظر پزشکی، دندان‌ پزشکی و روان‌ شناسی مورد بررسی و چکاپ کامل قرار می‌ گیرند. برای آشنایی با مجموعه فعالیت های باشگاه، می توانید از پیج اینستاگرام این مجموعه دیدن نمایید.

 

 

سخن آخر

 

مدرسه فوتبال پیشگامان از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و جزو قدیمی‌ ترین مدارس فوق ‌تخصصی مشهد می‌ باشد. همچنین تنها نماینده بالاترین سطح مسابقات فوتبال نونهالان در شرق کشور می باشند و به طور حرفه ای آموزش فوتبال کودکان را به عهده دارند. برای آشنایی بیشتر با باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد می توانید روی لینک ضمیمه شده کلیک کنید.

به مشاوره نیاز دارید؟