نتایج لیگ زیر 12 سال پیشگامان الف مقابل شهرخودرو

باز هم پیروزی پیشگامان مشهد

هفته دوازدهم لیگ زیر ۱۲ سال

پیشگامان مشهد (الف) ۱-۰ شهرخودرو(ذوب آهن) / ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰

گل:
مهرداد معینی

به گزارش خبرگزاری باشگاه پیشگامان مشهد در هفته دوازدهم لیگ زیر ۱۲ سال مصادف با ۳۰ مهرماه سال جاری نتیجه بازی به شرح زیر است:

فوتبال آموز افتخار آفرین تم پیشگامان مشهد مقابل تیم شهرخودرو قرار گرفتند. این بازی از نیمه اول بسیار سخت و نفس‌گیر بود.، اما با یاری خداوند متعال و تلاش‌های بی‌وقفه تیم پیشگامان الف نتیجه بازی با تک گل مهرداد معینی به پایان رسید. ناگفته نماند با این که وضعیت نامطلوب زمین از کیفیت بازی کم کرده بود، بااینحال با ارائه یک بازی پرفشار در زمین حریف در نهایتا به گل رسیدیم. باید یاد بگیریم که همیشه بازی خودمان رو به تیم روبرو تحمیل کنیم.

آشنایی با باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد. لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

 

به مشاوره نیاز دارید؟