تیم فوتبال نونهالان لیگ برتر کشور (زیر ۱۵ سال باشگاه پیشگامان مشهد)

باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد  با داشتن تیم بی نظیر ۱۵ سال خود فاتح لیگ های ۱۳-۱۴ سال استان بوده و در حال حاضر آماده مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور می شود.

تیم فوتبال نونهالان ۱۵ سال خدمتی متمایز از

باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد

شرایط عضویت در تیم فوتبال نونهالان لیگ برتر کشور زیر ۱۵ سال باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد

نوع فعالیت : تیم فوتبال نونهالان لیگ برتر کشور باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد

 • شرایط ثبت نام و سن:۱۴ تا ۱۵ سال
 • مکان چمن:چمن تختی
 • هزینه دوره:۱.۹۵۰.۰۰۰
 • زمان برگزاری:با هماهنگی سرپرست: علی پوررمضان ۰۹۰۲۱۱۴۳۰۲۱
 • کادر فنی:آقایان: علی پوررمضان، وحید فیاضی نیا، جلال عبداللهیان، کاظم شجریان، امیر صدرزاده، مسعود سلیمانی، علیرضا مهدوی

فوتبال ورزشی است که در ذات پسرها نهادینه شده و اکثر پسر بچه‌ها از نونهالانی استعداد بازی با توپ و بالاخص بازی فوتبال را دارند. کشف استعدادهای ورزشی و یادگیری اصولی آن در سنین پایین، در موفقیت آینده آنان نقش بسزایی خواهد داشت. به همین منظور مدارس فوتبال نونهالان برای فراگیری و استعدادپروری و استعدادیابی فوتبال دایر شده است تا زیر نظر اساتید و مربیان این حوزه رشد و پرورش یابند. ثبت نام در کلینیک تخصصی فوتبال به نونهالان این امکان را می‌دهد تا در بستری مناسب، محیطی سالم و جوی ورزشی به افتخارات بزرگی دست یابند. مدرسه فوتبال پیشگامان جزء  برترین مدارس فوتبال در مشهد است که به افتخارات زیادی دست یافته و تیم فوتبال نونهالان پیشگامان نیز از تیم‌های پر افتخارت و صدر جدولی در مشهد است.

باشگاه فوتبال نونهالان مشهد

خوشبختانه مدارس فوتبال بی شماری در سطح کشور و شهر خراسان وجود دارد.  اما برخی ویژگی‌ها باعث می‌شود که باشگاه فوتبال نونهالان مشهد از باقی مدارس متمایز باشد و به بهترین تبدیل شود. این بهترین شدن نیز نوعی اعتبار است که توسط دیگر مراجعه کنند تعیین می‌شود. ویژگی اساسی که باشگاه فوتبال نونهالان مشهد دارند، همکاری ای برترین‌ و خبره‌ترین مربیان است. مدرسه ما حساسیت بالایی مربیان خود را انتخاب کرده است و زیر نظر این متخصصین کاردان، برنامه ریزی‌های بلند مدت را جهت بازده بهتر و پیشرفت فوتبال آموزان خود طرح ریزی کرده است.

توجه به فوتبال نونهالان از مهم‌ترین ویژگی‌های مدرسه ماست زیرا کشف استعدادها و نخبه‌های ورزشی از سنین پایین، بهترین زمان برای استعدایابی و در مرحله بعد یادگیری اصولی و پایه علم تمرین است. فراگیری علم تمرین، ارائه برنامه اصلاح حرکتی و ارائه بهترین تمرینات فوتبال نیز باعث شده است تیم فوتبال نونهالان پیشگامان مشهد امروزه یکی از تیم‌های صدر جدول و مطرح کشور و استان باشد.

تیم فوتبال نونهالان لیگ برتر کشور (تیم ۱۵ سال باشگاه پیشگامان مشهد)

اهداف تشکیل تیم فوتبال نونهالان پیشگامان

از اهداف والای مدیر فنی مدرسه ما و تشکیل تیم فوتبال نونهالان پیشگامان مشهد آن است که از این طریق می‌توان به پرورش ذهنی، فکر و روحی نونهالان کمک کرد. حضور در جامعه ورزشی و پرورش در فضای سالم ورزشی باعث می‌شود، نونهالان ما بهترین سرگرمی را داشته باشند و از خطرات این دوران حساس در امان بمانند. از اهداف دیگر تشکیل تیم فوتبال نونهالان پیشگامان می‌توان به داشتن بدنی مناسب سالم، بالا بردن اعتماد به نفس، شکل گیری روحیه رقابتی و مشارکتی، رشد شخصیتی، آموزش اخلاقیات پسندیده، تخلیه انرژی، سبک زندگی صحیح، تعامل و همکاری در امور و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. بنابراین فوتبال نونهالان از مهم‌ترین و قابل توجه‌ترین رده‌های سنی در مدرسه فوتبال می‌باشد.

برای ثبت نام در مذرسه فوتبال پیشگامان با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

خدمات اصلی تیم فوتبال نونهالان پیشگامان

یکی از مزیت‌ها و خدماتی که مدرسه فوتبال پیشگامان برای فوتبال آموزان در نظر گرفته است، تشکیل کلاس برای رده‌های مختلف سنی زیر نظر مربی متخصص می‌باشد. کلینیک تخصصی فوتبال پیشگامان، نونهالان زیر ۱۴ سال، نوجوانان زیر ۱۵ سال و جوانان زیر ۱۷ سال را می‌پذیرد و خدمات یکسانی را برای آنان ارائه می‌کند.

برخی از این خدمات ویژه عبارتند از:

 • وجود کلینیک تخصصی استعداد پروری برای فوتبال
 • مهارت موفقیت ذهن پیروز و آموزش سبک زندگی فوتبالی
 • ارائه برنامه اصلاح حرکتی و ارتقاء حرکات ورزشی
 • ارائه برنامه جهت تغذیه حرفه‌ای و مناسب فوتبال
 • برگزاری تمرینات تخصصی مهارتی و تسلط بر توپ
 • استعداد سنجی تخصصی در حرکات ورزشی
 • آموزش اصولی و پایه‌ای علم تمرین و کار روی آن

تمامی خدمات بالا نظیر کسب آگاهی و علم تمرین، برنامه‌ اصلاح حرکتی و یا برنامه تغذیه فوتبالی و دیگر برنامه‌هایی جهت رشد و ارتقاء فوتبال، به علاوه ارائه بهترین تمرینات فوتبال نیز باعث موفقیت در فوتبال در تمامی رده‌های سنی و به خصوص فوتبال نونهالان شده است. بنابراین نباید از اهمیت خدمات این دست مدارس توجه بسیاری شود.
جهت کسب اطلاع بیشتر از خدمات مدرسه ما به بخش فعالیت‌ها در منوی سایت مراجعه شود.

افتخارات تیم فوتبال نونهالان پیشگامان

خوشبختانه مدرسه ما افتخارات زیادی را از آن خود کرده است و این تنها به واسطه‌ی برنامه ریزی‌های تخصصی مربیان نمونه مجموعه و بالاخص تلاش و قابلیت فوتبالیست‌های حرفه‌ای مدرسه پیشگامان حاصل شده است. تیم فوتبال نونهالان پیشگامان مشهد نیز مانند دیگر تیم‌های نوجوانان و جوانان افتخارت زیادی را برای مدرسه پیشگامان به ارمغان آورده است.

 • جای امید است که تیم فوتبال نونهالان پیشگامان از تیم‌های صدر جدولی می‌باشد و بهترین تیم را در لیگ یک استان داراست. علاوه بر این تیم فوتبال نونهالان پیشگامان نیز تنها تیمی است که در لیگ برتر برای خراسان افتخار کسب کرده است.
 • تیم فوتبال نونهالان ما، در لیگ برتر استان توانسته است شرکت فولاد خوزستان را با نتیجه عالی شکست دهد.
 • تیم فوتبال نونهالان پیشگامان مشهد توانسته است در لیگ برتر دسته یک، سه – یک تیم شریعت را شکست دهد و افتخار برد سه – صفر را در برابر تیم نمازگزاران کسب کرده است.
 • مدیر فنی و سرمربی تیم فوتبال نونهالان در تلاش است که تمامی نخبگان و استعدادهای عالی متولدین ۸۶-۷۷-۸۸ را کشف و استعدادیابی کند و با پرورش دادن این تیم جدید خود را در لیگ برتر سال جدید جای دهد.
 • این تمرینات در یکی از بهترین زمین‌ چمن‌های استان خراسان برگزار می‌شود. زمین چمنی که تیم فوتبال نونهالان در آن تمرین می‌کنند، زمین چمن دانشگاه فرهنگیان واقع در خیابان دانشجوی ۳۱ می‌باشد.
 • جهت بهبود سطح کیفیت و پیشرفت تیم فوتبال نونهالان پیشگامان، همواره باز خوردهای ویدئویی و آنالیزهای متفاوتی داده می‌شود. علاوه بر تمامی تمرینات گفته شده نیز بر روی مسائل ذهنی و روحی و روانی فوتبال آموزان به طور تخصصی کار می‌شود که به موفقیت تیم فوتبال نونهالان نیز کمک شایانی می‌کند.

ثبت نام در تیم فوتبال نونهالان ۱۵ سال باشگاه پیشگامان

همانطور که گفته شد سرمربی تیم فوتبال نونهالان در حال جذب نیروهای برتر از متولدین ۸۶-۸۷-۸۸ است. بنابراین تا قبل از تشکیل تیم جهت ثبت نام در تیم فوتبال نونهالان ما اقدام کنید تا در سال جاری جزء اعضای تشکیل دهنده در لیگ برتر باشید. برای ثبت نام در مدرسه ما لازم است مدراک شناسایی و فوتوکپی از مدارک را همراه داشته باشید. علاوه بر این لازم است رضایت نامه‌ای از والدین و برگه‌ای جهت تایید سلامت را نیز برای تکمیل روند ثبت نام به مدرسه ارائه دهید.
در صورت در خواست از طرف باشگاه برای ثبت نام در تیم فوتبال نونهالان پیشگامان، شما موظف هستید فیلمی کوتاه از استعدادها و حرکات نمایشی را برای سرمربی ارسال کنید.
جهت اطلاع از اخبار و پیگیری برنامه‌های مدرسه می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

به مشاوره نیاز دارید؟