نتایج لیگ زیر 12 سال هفته هفتم پیشگامان مشهد ب VS سایپا


#نتایج #لیگ‌_زیر_‌۱۲‌سال

✅ هفته هفتم

⚽️ پیشگامان مشهد (ب) ۰-۰ سایپا / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

🔸خداقوت به بازیکنان پرتلاش و متعصب پیشگامان مشهد

نتیجه بازی تن به تن تیم باشگامان مشهد ب با تیم سایپا متاسفانه با نتیجه مساوی به پایان رسید.
در ۲۴ شهریور مصادف با هفته هفتم لیگ زیر ۱۲ سال، تیم پیشگامان مشهد در مقابل تیم حرفه‌ای سایپا نتیجه بازی نفس‌گیر و سخت را در نود دقیقه توانست بازی را با ثمره هیچ گلی به پایان برساند. این بازی پر هیجان علارغم تلاش‌های بازیکنان زیر ۱۲ سال تیم پیشگامان مشهد ب، به دلیل حالت تدافعی تیم مقابل متاسفانه بی نتیجه ماند. خدا قوت به بازیکنان پر تلاش پیشگامان مشهد و همچنین مربی حرفه‌ای این تیم آقای صمد عمارلویی به امید روزهای موفق‌تر. برای پیگیری اخبار به‌روز با وبسایت باشگاه پیشگامان مشهد همراه باشید.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟