آغاصی و رضاوند شاگردان جواد نکونام شدند

آغاصی و رضاوند شاگردان جواد نکونام شدند

به گزارش از وبلاگ پیشگامان، بازیکنان آغاصی و رضاوند به تیم فولاد پیوسته و جزء شاگردان جواد نکونام شدند.

عارف آقاسی بازیکن ۲۵ ساله‌ای است که در ایذه متولد شده  و بازیکن مدافع میانی در تیم استقلال بوده است. عارف آقاسی در باشگاه‌های تراکتور، استقلال، فولاد و فولاد نوین نیز بازی کرده است. آرش رضاوند هم بازیکن ۲۸ ساله اهل تهران است که به عنوان هافبک هجومی در تیم استقلال تهران بازی کرده است. این بازیکن در باشگاه‌های نفت تهران، سایپا و استقلال هم مشغول بوده است.

بعد از کش و قوس‌های فراوان، باشگاه‌های استقلال و فولاد بالاخره به توافق رسیدند و با قراداد قرضی آرش رضاوند و انتقال دائمی عارف آغاسی به تیم نکونام موافقت کردند. به زودی شاهد انتقال صالح حردانی به استقلال هم خواهیم بود. در واقع باشگاه استقلال به دنبال معاوضه دو بازیکن خود با حردانی است و در همین راستا هم قرار شده است که این تعویض‌ها شکل بگیرد.  فولاد خوزستان با حضور حردانی در تیم خود مخالفت کرده اما مدیر عامل این تیم، آقای گرشاسبی به صراحت اعلام کرد که این بازیکن تا آخر فصل در تیم حضور دارد، اما با گذشت زمان و مذاکرات انجام شده، با تعویض دو بازیکن استقلال، ایشان راضی شده  تا این انتقالات صورت بگیرد.

تیم فولاد تاکنون در نقل و انتقالات خود، علیرضا کوشکی، شهاب گردان و محمدرضا خلعتبری را به کار گرفته است.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟