شروع کار حسین مهربان با خلیل لطفعلی و مرتضی شاهنده بود. دو مربی خبره در زمینه استعدادیابی که نام و آوازه آنها در خراسان شهره عام و خاص بوده و همیشه بازیکنان مستعدی را به فوتبال ایران معرفی کرده اند.
تیم جوانان شهرخودرو با سرمربیگری علی پوررمضان قبل از حضور در لیگ برتر جوانان کشور در سال ۹۳ به منظور پیدا کردن نقاط ضعف و قوت تیم خود در مسابقات استانی شرکت کرد. عدم گلزنی در نبود یک مهاجم تمام کننده در خط حمله این تیم باعث شد تا پیشنهاد جذب حسین مهربان را به باشگاه شهرخودرو اعلام کند که با همکاری لطفعلی و شاهنده این انتقال صورت گرفت و حسین مهربان شاگرد پوررمضان در لیگ برتر کشور شد.
این بازیکن سرعتی و خوش تکنیک با پیوستن به تیم لیگ برتری جوانان شهرخودرو به دنبال جاه طلبی های خود در فوتبال بود که با حضوری جسورانه در تمرینات محیای حضور در بالاترین سطح مسابقات کشوری میشد.
در اولین بازی لیگ برتر که شهرخودرو میزبان سپاهان مدعی بود نیمه اول را با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده و به رختکن رفت اما نیمه مربیان را پوررمضان با زدن ۳ گل که ۲ گل آن را حسین مهربان به نام خود ثبت کرد، به اتمام رساند و در مجموع، بازی اول را با درخشش مهربان و با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شد. نکته جالب تر این بود که در همین بازی مرزبان سرمربی وقت بزرگسالان شهرخودرو نیز در ورزشگاه تختی حضور داشت و با دیدن بازی چشم نواز حسین، او را به تیم بزرگسال فرا خواند.
نکته ای که نیاز به یادآوری است این موضوع هست که مهربان هیچگاه و در هیچ رده ای در تیم های باشگاهی پیشگامان حضور نداشت و دلیل پیوست لوگوی پیشگامان در پوستر به این خاطر است که این بازیکن تحت هدایت علی پوررمضان به تیم بزرگسال شهرخودرو معرفی شد. هرچند فوتبال پایه خود را مدیون خلیل لطفعلی و مرتضی شاهنده می باشد.
باشگاه پیشگامان برای این بازیکن خوش اخلاق و متین آرزوی موفقیت می کند.

همچنین می‌توانید برای آموزش دروازه بانی در مشهد در بهترین مدرسه فوتبال در مشهد با ما در وب سایت پیشگامان همراه باشید. بی شک با آموزش های ما در بهترین باشگاه های فوتبال بازی خواهید کرد.

#استعداد #پیشرفت #ایران #انگیزشی #جذب #روانشناس #مادر #پدر #خواب #موفقیت #استقلال #پرسپولیس #محبت #آزادی #زندگی #خلیج_فارس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟