زندگینامه فوتبالی حسین مهربان بازیکن سابق باشگاه پیشگامان مشهد

حسین مهربان

حسین مهربان (Hossein Mehraban) یک بازیکن فوتبال با استعداد ایرانی است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال فجر سپاسی (به علت سربازی) با شماره پیراهن ۹ در شیراز بازی می‌کند. وی سابقه بازی در تیم شهر خودرو خراسان را دارد. او همچنین در تیم ملی فوتبال جوانان ایران بازی کرده ‌است. حسین مهربان متولد ( ۱۲مهٔ ۱۹۹۶) ۲۳ اردیبهشت ۱۳۷۵ می باشد.

حسین مهربان و علی پوررمضان

شروع کار حسین مهربان با خلیل لطفعلی و مرتضی شاهنده بود. دو مربی خبره در زمینه استعدادیابی که نام و آوازه آنها در خراسان شهره عام و خاص بوده و همیشه بازیکنان مستعدی را به فوتبال ایران معرفی کرده اند.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال باشگاه پیشگامان روی دکمه رو به رو کلیک کنید

حسین در تیم جوانان شهرخودرو با سرمربیگری علی پوررمضان قبل از حضور در لیگ برتر جوانان کشور، در سال ۹۳ به منظور پیدا کردن نقاط ضعف و قوت تیم خود در مسابقات استانی شرکت کرد. عدم گلزنی در نبود یک مهاجم تمام کننده در خط حمله این تیم، باعث شد تا علی پوررمضان پیشنهاد جذب حسین مهربان را به باشگاه شهرخودرو اعلام کند. این انتقال با همکاری لطفعلی و شاهنده صورت گرفت و حسین مهربان شاگرد پوررمضان وارد لیگ برتر کشور شد.

جذب حسین مهربان به باشگاه پدیده

بازی حسین مهربان در باشگاه پدیده

این بازیکن سرعتی و خوش تکنیک با پیوستن به تیم لیگ برتری جوانان شهرخودرو به دنبال جاه طلبی های خود در فوتبال بود که با حضوری جسورانه در تمرینات، محیای حضور در بالاترین سطح مسابقات کشوری شد.

در اولین بازی لیگ برتر که شهرخودرو میزبان سپاهان مدعی بود نیمه اول را با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده و به رختکن رفت اما نیمه مربیان را پوررمضان با زدن ۳ گل که ۲ گل آن را حسین مهربان به نام خود ثبت کرد، به اتمام رساند و در مجموع، بازی اول را با درخشش مهربان و با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شد. نکته جالب تر این بود که در همین بازی مرزبان، سرمربی وقت بزرگسالان شهرخودرو نیز در ورزشگاه تختی حضور داشت و با دیدن بازی چشم نواز حسین، او را به تیم بزرگسال فرا خواند.

برای اطلاع از برنامه های فوتبال باشگاه پیشگامان می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

بعد از حضور چشمگیرش در باشگاه  شهرخودرو او برای خدمت سربازی اش به فجر سپاسی تیم لیگ دسته ۱ ایران در شیراز رفت و در حال حاضر در این باشگاه توپ میزند.

ارتباط حسین مهربان با پیشگامان مشهد

نکته ای که نیاز به یادآوری است این موضوع هست که مهربان هیچگاه و در هیچ رده ای در تیم های باشگاهی باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد حضور نداشت و دلیل پیوست لوگوی پیشگامان در پوستر به این خاطر است که این بازیکن تحت هدایت علی پوررمضان به تیم بزرگسال شهر خودرو معرفی شد. هرچند فوتبال پایه خود را مدیون خلیل لطفعلی و مرتضی شاهنده می باشد.

باشگاه پیشگامان برای این بازیکن خوش اخلاق و متین آرزوی موفقیت می کند.

برای ثبت نام مدرسه فوتبال پیشگامان مشهد اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟