استعداد سنجی ورزشی ( طرح کروکی ورزشی)

تحقق اهداف بزرگ باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد

با استعداد یابی فوتبال

تست‌های پکیج استعداد سنجی باشگاه پیشگامان:

  • تست استعداد سنجی حرفه‌ای رشته ورزشی یا استعدادیابی فوتبالی برای پست مورد نظر با قیمت ۶۶۰۰۰ تومان
  • تست سبک زندگی در ذهن فوتبالی موفق و مهارت‌های اولیه و لازمه فوتبالی ۴۸۰۰۰ هزار تومان
  • تست اصلاح حرکتی و ساختاری بدن جهت استعدادیابی فوتبالی ۷۸۰۰۰ هزار تومان

شما می‌توانید هر یک از تست‌های بالا را به صورت  تکی و یا پکیج کامل خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت‌های عنواع پکیج و یا پکیچ استعدادیابی فوتبال در باشگاه پیشگامان، با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

استعداد ریشه در ذات و سرشت افراد دارد. برای مثال برخی استعداد ذاتی هنری دارند، بطوری که بدون حضور در کلاس یا فراگیری علم در هنر نیز استعداد خلق آثار هنری بی‌نظیری را دارند. این مسئله در استعداد یابی فوتبال نیز منجر می‌شود که افراد با استعداد، بدون آموزش و علمی استعداد بازی فوتبال را به بهترین نحوه ممکن داشته باشند و با کشف استعداد و بهترین تمرینات فوتبال بتوانند به لیگ‌های برتر راه یابند. بنابراین افرادی که استعداد سنجی ورزشی می‌شوند نیز می‌توانند خیلی زودتر به موفقیت در فوتبال برسند. یکی از اهداف والای باشگاه فوتبال پیشگامان استعداد یابی فوتبال و استعداد سنجی ورزش است.

اما لازم است بدانید استعداد سنجی در ورزش یک نوع علم است که توسط کارشناسان قابلیت شناسایی دارد. کشف این استعدادها و نخبگان ورزشی باعث موفقیت در فوتبال استانی و کشوری می‌شود. از این طریق فردی که استعداد سنجی ورزشی شده باشد می‌تواند با علم تمرین و کار کردن تخصصی روی رشته‌ای که در آن استعداد دارد بدرخشد و به مقام‌های بالایی دست یابد.

منظور از استعدادیابی ورزشی

استعداد به معنای توانایی و ظرفیت است. استعدادیابی ورزشی کمک می‌کند تا با تشخیص درست استعداد و توانایی، توسط کارشناسان بتواند سطح عملکرد ورزشی فرد را ارتقاء دهند. در استعداد یابی فوتبال نیز سعی متخصصین در آن است که ویژگی‌های اجتماعی، تکنیکی، جسمانی و روانی ورزشکار در آینده پیش بینی و ارزیابی شود. در این صورت می‌توان هر فرد را با توجه به قابلیت‌ها و توانایی‌هایش در پستی قرار داد که از همه‌ نظر برای آن پست مناسب باشد تا بتواند بهتین عملکرد را داشته باشد.برای مثال برخی افراد توانایی انتخاب ورزش‌های گروهی یا تیمی را ندارند و زمانی که به صورت انفرادی فعالیت می‌کنند نیز موفق‌تر عمل می‌کنند و برعکس.

در استعداد یابی فوتبال نیز هدف آن است که قابلیت هر کدام از بازیکنان مشخص شود و پست مناسب با آن شخص به او محول شود. در مثالی دیگر جا دارد بگوییم در استعدادیابی فوتبال که در کلینیک تخصصی فوتبال پیشگامان انجام می‌شود، شخصی که قابلیت بالایی در فوتبال داشته باشد، از روحیه روانی مثبتی برخورد باشد و همچنین روابط اجتماعی خوبی داشته باشد لیاقت این را دارد که برای پست کاپیتانی انتخاب می‌شود. همین حالا برای تشخیص توانایی‌ها و قابلیت‌های خود، پکیج استعداد سنجی ورزش را خریداری کنید.

استعداد سنجی و استعدادیابی فوتبال

همانطور که گفته شد استعدادیابی ورزشی یکی از مهم‌ترین ملاک‌های موفقیت در فوتبال است. این مسئله آن قدر اهمیت دارد که اگر استعدادیابی علمی انجام نشود، باعث اتلاف وقت و هزینه می‌شود. به این صورت که فردی در یک رشته یا هنر دیگری که در آن استعداد ندارد سال‌ها فعالیت می‌کند و نمی‌تواند آن بازده خوب و قابل قبول را داشته باشد و در نتیجه این اشتباه عمر، وقت و هزینه‌های زیادی تلف شده است. در صورتی که اگر همان فرد استعداد سنجی شده بود می‌توانست در بازده زمانی کوتاهی بعد از استعداد یابی فوتبال به موفقیت‌های زیادی دست یابد.

استعدادیابی فوتبال در باشگاه پیشگامان به صوت تخصصی صورت می‌گیرد. این استعدادیابی سبب می‌شود فرد علاوه بر رشته‌ای که در آن استعداد دارد، در پستی که مهارت دارد نیز فعالیت کند. این کار باعث می‌شود هر فردی نقش مخصوص به خود را داشته باشد. برای مثال شخصی که توانایی دفاع کردن را دارد در پست دفاع و شخصی که توانایی دروازه بان شدن را دارد در همان پست فعالیت داشته باشد. این کار سبب می‌شود بازیکنان در هر پست باتوجه به استعداد ذاتی و استعدادیابی فوتبالی مشخص شوند. نتیجه این کار داشتن یک تیم منسجم و هماهنگ است که هر کدام از بازیکنان آن تخصص و استعداد خود را در قسمتی که در پستی که ظرفیت آن را دارند نیز به جا خرج کنند. تیمی که بازیکنان آن  با توجه به استعداد و بعد از تست استعدادیابی فوتبال انتخاب شوند موفقیت در فوتبال آن تیم صد در صد خواهد بود.

فواید استعدادیابی فوتبال

قطعا استعداد یابی فوتبال یکی از نکات مهمی است که برای موفقیت در فوتبال باید لحاظ شود. به همین دلیل یکی از پکیج‌های موجود درباشگاه ما که در وهله‌ی اول به افراد پیشنهاد می‌شود، خرید پکیج استعداد سنجی ورزش است.

برخی از فواید استعدادیابی فوتبال عبارتند از:

  • فوتبالیست برگزیده در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح موفقیت در ورزش فوتبال می‌رسد.
  • با استعدادیابی فوتبال در زمان و هزینه‌های لازمه برای مربی صرفه جویی می‌شود.
  • استعدادیابی فوتبال به صورت تخصصی باعث ایجاد پشتوانه و تقویت تیم‌های ملی و منتخب می‌شود.
  • با توجه به توانایی فوتبالیست، انگیزه مربی در استفاده از تمرینات پیشرفته افزایش می‌یابد.

البته لازم است عنوان کنیم کلینیک تخصصی فوتبال پیشگامان تنها به پکیج استعداد سنجی ورزشی اکتفا نکرده است. باشگاه پیشگامان برای موفقیت در فوتبال به صورت تضمینی، برای تیم‌های فوتبال نونهالان، فوتبال نوجوانان و فوتبال جوانان نیز پکیج‌های دیگری را برای فوتبالیست‌های نمونه خود ارائه کرده است. برخی از این پکیج‌ها و خدمات ما برنامه اصلاح حرکتی، تغذیه حرفه‌ای، علم تمرین، تمرینات مهارتی تسلط بر توپ و مهارت موفقیت ذهن پیروز و سبک زندگی فوتبالی می‌باشند.
برای خرید هر یک از پکیج‌های بالا از طریق همین سایت اقدام کنید.

پکیج استعداد سنجی ورزش باشگاه پیشگامان

پکیج استعدادیابی فوتبال مدرسه ما شامل سه تست اصلی می‌شود. این تست‌ها توسط کارشناسان خبره و کاردان مجموعه ما گرفته می‌شوند. این تست‌ها به این صورت است که شما اطلاعات مورد نیاز جهت انجام تست را باید از طریق پاسخ گویی و پر کردن فرم‌های در نظر گرفته شده به متخصصان باشگاه تحویل دهید. بعد از بررسی‌های لازمه نتیجه تست به شما ارسال می‎گردد.

خرید پیکیج استعداد سنجی ورزش

چنانچه قصد دارید از پکیج‌های کاربردی باشگاه ما استفاده کنید لازم است از مشاوره و راهنمایی کارشناسان مجموعه بهره ببرید.
برای ثبت نام در پکیج‌ استعداد سنجی ورزش در کلینیک تخصصی فوتبال پیشگامان، همراه داشتن مدارک شناسایی و کپی مدارک شناسی و در دست داشتن گواهی رضایت والدین واجب است.
چنانچه از شما در خواست شود، لازم است فیلمی کوتاه از حرکات نمایشی خود را برای کارشناسان ارسال کنید.
با خرید هر یک از پکیج‌های برنامه اصلاح حرکتی، استعدادیابی فوتبال، علم تمرین، برنامه تغذیه فوتبال و دیگر پکیج‌های موجود در سایت موفقیت در فوتبال را تضمین شده بدانید.
لازم است بدانید پکیج‌های باشگاه ما به خصوص پکیج استعداد سنجی و یا استعدادیابی فوتبال با قیمت مناسب و بسیار مقرون به صرفه‌ای در اختیار متقاضیان عزیز قرار گرفته است، پس قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت نام و خریداری پکیج انتخابی خود اقدام کنید.

برای پیگیری اخبار و اطلاعات باشگاه فوتبال پیشگامان می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

به مشاوره نیاز دارید؟