کشف استعداد دروازه بانی خوش استیل به مانند کیا میرشاهی را مدیون آقای وزیری در مسابقات آموزشگاهی هستیم که بعد از آن، فراز و امیرعباس میرشاهی بازیکنان سابق پیشگامان، پسر عموی خود محمدکیا را به باشگاه پیشگامان معرفی کردند.

میرشاهی دو سال اول را به عنوان دروازه بان دوم و سوم باشگاه فعالیت کرد ولی این موضوع نه تنها باعث نشد تا انگیزه خود را از دست بدهد بلکه انگیزه درونی او را دوچندان میکرد؛ موضوعی که همه مربیان او تصدیق می کنند. مشوق اصلی کیا میرشاهی را پدر بزرگوار ایشان میدانیم که با حضوری مداوم در تمرینات به او انگیزه میداد.
پوررمضان با دیدن انگیزه مضاعف او، کیا میرشاهی را به جعفر توکلی که یکی از بهترین مربیان دروازه بانی در این خطه از ایران است معرفی کرد. میرشاهی میدانست که بازی در لیگ برتر کشور سکوی پرتابی مناسب برای او خواهد بود پس با تلاش زیاد و اراده ای شکست ناپذیر فقط به آینده خود فکر میکرد تا زمانیکه در فصل ۹۶-۹۵ تبدیل به گلر یک تیم نونهالان در لیگ برتر کشور شد. بازی های درخشان او در بالاترین سطح فوتبال کشور باعث شد تا مربیان تیم ملی بازی های او را به طور دقیق زیر نظر داشته باشند به طوریکه بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر بلافاصله میرشاهی را به اردوهای تیم ملی دعوت کردند.
میرشاهی در فواصل بین اردوها به طور مداوم علی پوررمضان را به عنوان مشاور و مربی روان شناس در کنار خود میدید تا بتواند با اعتماد به نفس کامل در اردوهای تیم ملی شرکت کند. تمرینات سخت و پرفشار، کار برروی ذهن و اعتماد به نفس، حمایت کامل خانواده و همچنین اراده محکم و پولادین محمدکیا باعث شد تا اردو های تیم ملی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و چند تورنمنت بین المللی را با موفقیت شرکت کند که آخرین تورنمنت با قهرمانی تیم ملی نونهالان ایران در قطر همراه شد.

میرشاهی سابقه بازی در تیم نونهالان پیکان تهران را به مدت یک فصل که با معرفی علی پوررمضان و سعید برادران انجام شد را در کارنامه خود میبیند و هم اکنون سنگربان تیم شهرخودرو در لیگ برتر نوجوانان کشور میباشد.

باشگاه پیشگامان برای این گلر متعصب آرزوی موفقیت میکند.

همچنین می‌توانید برای آموزش دروازه بانی در مشهد با بهترین مدرسه فوتبال در مشهد در ارتباط باشید.

#استعدادیابی #استعدادپروری #مشهد #خراسان_رضوی #آکادمی #فوتبال #نونهالان #نوجوانان #جوانان #امید #بزرگسالان #خانواده #آموزش #عشق #عکس #پول

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟