کیا میرشاهی دروازبان اسبق باشگاه پیشگامان مشهد


کشف استعداد دروازه بانی خوش استیل به مانند کیا میرشاهی را مدیون آقای وزیری در مسابقات آموزشگاهی هستیم که بعد از آن، فراز و امیرعباس میرشاهی بازیکنان سابق پیشگامان، پسر عموی خود محمدکیا را به باشگاه پیشگامان معرفی کردند.

 اگر تمایل به ثبت نام مدرسه فوتبال دارید کلیک کنید

میرشاهی دو سال اول را به عنوان دروازه بان دوم و سوم باشگاه فعالیت کرد ولی این موضوع نه تنها باعث نشد تا انگیزه خود را از دست بدهد بلکه انگیزه درونی او را دوچندان میکرد؛ موضوعی که همه مربیان او تصدیق می کنند. مشوق اصلی کیا میرشاهی را پدر بزرگوار ایشان میدانیم که با حضوری مداوم در تمرینات به او انگیزه میداد.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال باشگاه پیشگامان روی دکمه رو به رو کلیک کنید

پوررمضان با دیدن انگیزه مضاعف او، کیا میرشاهی را به جعفر توکلی که یکی از بهترین مربیان دروازه بانی در این خطه از ایران است معرفی کرد. میرشاهی میدانست که بازی در لیگ برتر کشور سکوی پرتابی مناسب برای او خواهد بود پس با تلاش زیاد و اراده ای شکست ناپذیر فقط به آینده خود فکر میکرد تا زمانیکه در فصل ۹۶-۹۵ تبدیل به گلر یک تیم نونهالان در لیگ برتر کشور شد.

اگر می خواهید که با بهترین مدرسه فوتبال آشنا شوید کلیک کنید

بازی های درخشان او در بالاترین سطح فوتبال کشور باعث شد تا مربیان تیم ملی بازی های او را به طور دقیق زیر نظر داشته باشند به طوریکه بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر بلافاصله میرشاهی را به اردوهای تیم ملی دعوت کردند.

میرشاهی در فواصل بین اردوها به طور مداوم علی پوررمضان را به عنوان مشاور و مربی روان شناس در کنار خود میدید تا بتواند با اعتماد به نفس کامل در اردوهای تیم ملی شرکت کند. تمرینات سخت و پرفشار، کار برروی ذهن و اعتماد به نفس، حمایت کامل خانواده و همچنین اراده محکم و پولادین محمدکیا باعث شد تا اردو های تیم ملی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و چند تورنمنت بین المللی را با موفقیت شرکت کند که آخرین تورنمنت با قهرمانی تیم ملی نونهالان ایران در قطر همراه شد.

برای اطلاع از برنامه های فوتبال باشگاه پیشگامان می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

میرشاهی سابقه بازی در تیم نونهالان پیکان تهران را به مدت یک فصل که با معرفی علی پوررمضان و سعید برادران انجام شد را در کارنامه خود میبیند و هم اکنون سنگربان تیم شهرخودرو در لیگ برتر نوجوانان کشور میباشد.

باشگاه پیشگامان برای این گلر متعصب آرزوی موفقیت میکند

برای ثبت نام در باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد مشهد کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟