محمدرضا کاوه بازیکن اسبق باشگاه پیشگامان مشهد


حسن روحی استعدادیاب و مربی وقت پیشگامان در سال ۸۵ محمدرضا کاوه این استعداد ناب خراسانی را کشف و به باشگاه پیشگامان معرفی کرد. کاوه با حمایت کامل مادر و همچنین عشق و علاقه ای که داشت هر روز مسافت طولانی را برای رسیدن به تمرین طی میکرد و همین موضوع در کنار هوش و توانایی که داشت باعث شد از همان ابتدا در تیم منتخب زیر ۱۲ سال خراسان انتخاب شود.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال پیشگامان مشهد کلیک کنید

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال باشگاه پیشگامان روی دکمه رو به رو کلیک کنید

صعود از لیگ یک به لیگ برتر کشور به همراه تیم نونهالان پیشگامان با محمدرضا کاوه در سال ۸۸ میسر شد. اوج هنرنمایی این بازیکن در سال بعد به همراه تیم پیشگامان بود؛ سالی که با پشت سر گذاشتن تیم های مدعی مس کرمان، تراکتور تبریز، سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان به مقام ارزشمند قهرمانی در لیگ برتر ایران نائل شد.

برای وارد شدن به بهترین مدرسه فوتبال روی لینک بزنید.

به نقل از کادر فنی پیشگامان محمدرضا در بازی با فولاد خوزستان که حکم فینال این دوره از رقابت ها را نیز داشت، نقش بسیار پر رنگی را ایفا کرد که پاداش آن بالا بردن کاپ قهرمانی بود.

این بازیکن در سال ۹۱ و در زمانیکه پوررمضان سرمربی تیم نوجوانان پیشگامان بود به این تیم پیوست و کمک شایانی را در صعود این تیم به لیگ برتر نوجوانان کشور داشت. با درخشش ادامه دار این بازیکن، پوررمضان مجاب به معرفی این بازیکن به علی دوستی مهر سرمربی وقت تیم ملی نوجوانان ایران شد به طوریکه بعد از ارزیابی اولیه مورد استقبال کادر فنی تیم ملی نیز قرار گرفت و چندین دوره به طور متوالی به اردوهای تیم ملی نوجوانان و جوانان نیز دعوت میشد و با حضوری موثر در تورنمنت های بین المللی به همراه تیم ملی ایران، آوازه ای را برای خود به ارمغان آورد.

برای اطلاع از برنامه های فوتبال باشگاه پیشگامان می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

و اما در سال ۹۳ علی پوررمضان با قبول پیشنهاد هدایت تیم جوانان شهر خودرو در لیگ برتر کشور، مجدد این بازیکن را فرا خواند و در انتهای فصل مقام سومی را در لیگ برتر جوانان کشور بدست آوردند. کاوه یکی از ستاره های آن زمان جوانان شهر خودرو شناخته شد که نهایتا همین موضوع باعث شد تا به تیم بزرگسالان باشگاه نیز دعوت شود. در آن زمان قاسم زردکانلو به عنوان مشاور، عبدالله قاسمی به عنوان بدنساز، وحید فیاضی نیا به عنوان دستیار و دکتر خلیل موسوی به عنوان مربی دروازه بانان در کادر فنی جوانان شهرخودرو و همچنین مصطفی صداقت مدیر تیم های پایه حضور داشتند.

مصدومیت های پی در پی و انحلال تیم سیاه جامگان در لیگ یک کشور عواملی بودند که باعث شدند این بازیکن خوش آتیه مدتی را از فوتبال فاصله بگیرد ولی اخیرا با بهبود شرایط جسمانی ایشان، همه فوتبال دوستان خراسانی بی صبرانه مشتاق دیدن ساق های این بازیکن خوش نقش در مستطیل سبز هستند.

باشگاه پیشگامان برای این بازیکن خوش تکنیک آرزوی موفقیت میکند

برای ثبت نام در باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد مشهد کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟