محمدجواد افخمی بازیکن اسبق باشگاه پیشگامان مشهد


بعد از راه اندازی کلینیک تخصصی آموزش فوتبال باشگاه پیشگامان در سال ۸۷ محمد جواد افخمی با استعدادیابی مربیان پیشگامان وارد کلینیک شد.

اگر میخواهید ثبت نام مدرسه فوتبال انجام دهید روی لینک بزنید

پیگیری تمرینات فنی و استفاده از کارگاه های روان شناسی در کلینیک جز عواملی بودند که باعث پیشرفت در فوتبال افخمی شدند. چراکه در مباحث ذهنی مشخص شد که محمدجواد چه قابلیتی در مهارت های ذهنی داشته و میتواند در آینده به کار ببند.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال باشگاه پیشگامان روی دکمه رو به رو کلیک کنید

دو سال اول حضور افخمی در نونهالان لیگ برتر با حداقل زمان بازی رسمی برای او همراه بود ولی به مانند بازیکنان بزرگ فوتبال با این مقوله برخورد مناسبی داشت و انگیزه ای چندین برابر در وجود او ایجاد کرد تا بتواند با تلاش و ممارست در تمرینات، آینده خود را بهتر از قبل بسازد.

 اگر میخواهید با بهترین مدرسه فوتبال اشنا شوید در روی لینک کلیک کنید

در سال ۹۰ بود که با درخشش در بازی های لیگ برتر نونهالان کشور نظر مربیان تیم ملی را به خود جلب کرد و با دعوت شدن به اردوی تیم ملی نونهالان متوجه شد مسیری درست را برای فوتبالش انتخاب کرده است. در ادامه؛ او با حضور خود در اردوهای تیم ملی نوجوانان، به اعتماد به نفس کامل رسید که عاملی مهم در بازیکنان حال حاضر فوتبال دنیاست.

برای اطلاع از برنامه های فوتبال باشگاه پیشگامان می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

این بازیکن روند رو به جلوی خود را با حضور در تیم های نوجوانان سایپا به صورت قرضی و شهرخودرو زیر نظر علی پوررمضان ادامه داد و نهایتا تصمیم گرفت تا فوتبالش را در آلمان پیگیری کند. افخمی در سال ۹۴ مشهد را به مقصد کلن آلمان ترک کرد تا بتواند در کنار تحصیلات عالیه فوتبالش را نیز ادامه دهد.
به مانند دیگر فوتبال دوستان خراسانی ما نیز مشتاق دیدار محمدجواد افخمی در تیم های ملی کشورمان و همچنین در لیگ برتر ایران هستیم.

باشگاه پیشگامان برای این بازیکن خوش آتیه آرزوی موفقیت می کند

برای ثبت نام در باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد مشهد کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟