فرزاد زامهران بازیکن سابق پیشگامان مشهد


باشگاه پیشگامان در سال ۸۲ و پس از کش و قوس های فراوان توانست امتیازی را که به صورت قرضی به یکی دیگر از تیم های مشهدی داده بود باز پس بگیرد و بدلیل نبود زمان کافی بلافاصله با فراخوانی گسترده اقدام به جذب بازیکن در رده سنی نونهالان کرد تا بتواند حضوری موثر در مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور داشته باشد. در همین استعدادیابی فرزاد زامهران توسط استعدادیاب باشگاه پیشگامان کشف شد.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال باشگاه پیشگامان روی دکمه رو به رو کلیک کنید

برای ثبت نام مدرسه فوتبال روی لینک بزنید و آشنا شوید

زامهران از همان ابتدا تکنیک فوق العاده ای داشت و از هوش و خلاقیت فوق العاده ای برخوردار بود که این موهبت خدادادی در کنار حمایت مهدی زامهران(برادر بزرگتر فرزاد) از او باعث شد تا انگیزه ای دوچندان پیدا کند و راه پیش روی خود را هموارتر ببیند.

این بازیکن در تیم های مشهدی پیام، سیاه جامگان، شهرخودرو و همچنین بادران تهران فعالیت کرده و بازی های درخشانی را از خود به یادگار گذاشته است. او هم اکنون در تیم پرهوادار نساجی مازندران توپ میزند.

تلاش و تعصب مثال زدنی زامهران باعث شده به دفعات تیم های مشهدی حاضر در لیگ برتر ایران با گل های حساس او حکم بقای خود را در لیگ به امضا برسانند و این نشان از وفاداری بالای او نسبت به فوتبال مشهد و همشهریانش می باشد.

برای اطلاع از برنامه های فوتبال باشگاه پیشگامان می توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای آشنا شدن با بهترین مدسه فوتبال کلیک کنید

این بازیکن خوش تکنیک با شرکت در لیگ برتر نونهالان کشور به همراه تیم پیشگامان توانست پایه فوتبال خود را مستحکم کند. با توجه به پیشرفت فوتبالی که فرزاد در فوتبال پایه خود داشت مهدی زامهران برادر بزرگتر او تصمیم گرفت فرزند خود را نیز به مانند فرزاد به کلینیک تخصصی آموزش فوتبال پیشگامان بسپارد. هم اکنون محمد امین (برادرزاده فرزاد زامهران) به مدت چهارسال است که در کلینیک تخصصی پیشگامان اصول اولیه فوتبال را فرا میگیرد و سال گذشته حضوری موثر در لیگ برتر نونهالان کشور داشت و آینده ای کاملا درخشان در انتظار اوست.

علی پوررمضان باشگاه پیشگامان برای فرزاد زامهران و همچنین برادرزاده او محمدامین آرزوی موفقیت دارد

برای ثبت نام در باشگاه فوتبال پیشگامان مشهد کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟