#علی_نعمتی که چند سالی را زیر نظر مربیان شکیبا و توزنده جانی در #نیشابور گذرانده بود با معرفی به علی پوررمضان به همراه باشگاه #پیشگامان در سال ۹۱ وارد #لیگ_برتر نوجوانان کشور شد.
نعمتی سال بعد را به توصیه مربیان خود در تیم عالی حرفه ای و زیر نظر محسن سخن سنج گذراند.
در سال ۹۳ و با توصیه #علی_پوررمضان این بازیکن به جوانان #شهرخودرو بازگشت اما این بار، رقابت را در لیگ برتر جوانان ایران و زیر نظر پوررمضان آغاز کرد؛ چرا که پوررمضان بازیکنان مستعدی را در استان خراسان کشف کرده بود که میتوانستند در کشور از حق این استان در فوتبال دفاع کنند.
این بازیکن که چند سالی را در پست وینگر چپ گذرانده بود در لیگ برتر جوانان کشور و با توصیه علی پوررمضان که جسارت و هوش دفاعی زیادی را در او پیدا کرده بود در پست های دفاع آخر، هافبک دفاعی و هچنین دفاع چپ سپری کرد که به ظن کادر فنی جز بهترین بازیکنان آن فصل شهرخودرو بود.
علی نعمتی با بازی در تیم امید شهر خودرو نهایتا به تیم بزرگسال راه پیدا کرد. پوررمضان که چند سالی را در کادر فنی تیم بزرگسال و به عنوان آنالیزور فعالیت میکرد این موضوع را عنوان میکند که “نعمتی حتی دو سالی را که در ترکیب اصلی تیم نبود با سخت کوشی و تلاش مضاعف جبران و خود را به کادر فنی ثابت کرد و وارد ترکیب اصلی شهر خودرو شد و هم اکنون جز بهترین مدافعین مرکزی ایران محسوب میشود.”
باشگاه پیشگامان برای این بازیکن خوش آتیه آرزوی موفقیت میکند.

همچنین می‌توانید برای آموزش دروازه بانی در مشهد با بهترین مدرسه فوتبال در مشهد در ارتباط باشید.

#استعدادیابی #استعدادپروری #مشهد #خراسان_رضوی #آکادمی #فوتبال #نونهالان #نوجوانان #جوانان #امید #بزرگسالان #خانواده #آموزش #عشق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟