آقای یاوری مربی ساکن نیشابور در سال ۸۳ حسین فاضلی را کشف و به باشگاه پیشگامان معرفی کرد. این مربی با اصالتِ خوزستانی در آموزش فوتبال پایه سابقه درخشانی دارد.

این بازیکن با استعداد با ورود به باشگاه به عضویت تیم نونهالان پیشگامان درآمد. فاضلی چند سالی را در لیگ برتر نونهالان کشور توپ زد که در این مسیر، اصول ابتدایی فوتبال را به طور ویژه زیر نظر مربیان باشگاه فرا گرفت و بعد از آن وارد تیم نوجوانان و جوانان پیشگامان شد.
حسین فاضلی با اندوخته ای بالا به تیم های پایه سپاهان اصفهان منتقل شد که بعد از بازی برای تیم امید سپاهان به تیم ملی نیز دعوت شد. که همین موضوع باعث شد تا به تیم بزرگسالان باشگاه نیز ملحق شود. او با بازی های درخشان خود در تیم های سپاهان، فجر شهید سپاسی، شهرخودرو، سرخپوشان پاکدشت و داماش گیلان خاطرات خوبی را برای فوتبال دوستان رقم زده است. نمایش بسیار عالی حسین فاضلی در لیگ قهرمانان آسیا سال ۱۳۹۴ در اولین بازی مقابل تیم النصر امارات که با دو پاس گل همراه بود باعث شد سرمربی وقت سپاهان آقای استیماچ او را الماس سپاهان خطاب کند. این بازیکن سابقه قهرمانی به همراه تیم سپاهان اصفهان در لیگ برتر فوتبال ایران (فصل ۹۴-۹۳) را در کارنامه خود دارد.

حسین فاضلی هم اکنون در تیم خوشه طلایی ساوه در لیگ یک کشور مشغول فعالیت است. شخصیت بزرگ و همچنین قدرشناسی از ویژگی های بارز حسین فاضلی بوده و هست و میتوان به جرات اعلام کرد که این بازیکن با اخلاق یکی از با استعدادترین بازیکنان پایه ای باشگاه پیشگامان بوده و آینده درخشانی در انتظار اوست.
باشگاه پیشگامان برای این بازیکن با شخصیت آرزوی موفقیت میکند.

همچنین می‌توانید برای آموزش دروازه بانی در مشهد با بهترین مدرسه فوتبال در مشهد در ارتباط باشید.

#استعداد #پیشرفت #ایران #انگیزشی #جذب #روانشناس #مادر #پدر #خواب #موفقیت #استقلال #پرسپولیس #محبت #آزادی #زندگی #خلیج_فارس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟