حسین طیبی از همان ابتدا با درخشش خود در مسابقاتی که در سال ۷۹ و در زمین چمن ۱۵ خرداد مشهد برگزار میشد و حکم انتخابی بازیکنان مستعد جهت رده های پایه فوتبال باشگاه پیشگامان را داشت، نظر مربیان را به خود جلب کرد. او بعد از ملحق شدن به پیشگامان و با توجه به ظرفیتی که داشت به طور همزمان در تمرینات فوتسال و فوتبال باشگاه در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد شرکت میکرد.
با حضور بازیکنان مستعدی نظیر حسین طیبی، باشگاه پیشگامان در اوایل تاسیس خود در سال ۸۰ توانست در مسابقات قهرمانی فوتبال نونهالان زیر ۱۲ سال مشهد و همچنین استان خراسان به مقام قهرمانی دست پیدا کند. طیبی در سال بعد همراه با تیم زیر ۱۴ سال پیشگامان در مسابقات استانی شرکت و سهمیه ورود به لیگ برتر کشور را کسب کرد. (سال ورود به مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور از سال ۸۰ رقم خورد.)
اما شروع کار طیبی در فوتسال با باشگاه پیشگامان و زیر نظر علی پوررمضان بود که با شرکت در مسابقات جام رمضان رده سنی نوجوانان رقم خورد. مسابقاتی که با همت آقای ارباب در مجموعه ورزشی کارگران برگزار میشد.
باشگاه پیشگامان بعد از آن با حمایت مالی شرکت رنگین فلز و جناب آقای یخچیان توانست فعالیت خود را در این رشته پرطرفدار ادامه دهد و حسین طیبی با فراگیری آموزش اصولی فوتسال و فوتبال و بعد از آن معرفی به تیم فوتسال علم و ادب که توسط جواد کاهانی و دکتر وحدت بقرآبادی صورت گرفت، نهایتا از پیشگامان جدا و به دنیای فوتسال وارد شد.
استعداد و پشتکاری که طیبی در فوتسال داشت مثال زدنی بود، با اینحال کار با حمید بی‌غم و حسن شاندیزی باعث شد پیشرفت فزاینده ای را در این رشته جذاب داشته باشد.
درخشش طیبی در بالاترین سطح فوتبال ایران و کسب عناوین مختلف فردی و تیمی در تیم ملی و همچنین کسب عنوان سومی فوتسال جهان باعث میشد پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند ولی بازهم او را راضی نمیکرد و همین موضوع باعث شد سودای موفقیت را در تیم های اروپایی جستجو کند. هر چند این بازیکن در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دارای عنوان بوده و عناوین فردی مختلفی را چه در سطح آسیا و اروپا و چه در سطح جهانی به یدک می کشد ولی موضوعی که پر واضح است این است که حسین طیبی همیشه قدردان لطف و زحمات تمام مربیانی بوده که از ابتدا در کنار او بوده اند و باعث رشد و ترقی او شده اند و همین موضوع باعث شده هرساله در جشن سالانه پیشگامان شرکت کند و ارادت خود را به این مجموعه و مربیان آن برساند.
یادآور میشویم با اتمام قرارداد طیبی با تیم غیرت قزاقستان، تا چند روز آینده تیم جدید او مشخص خواهد شد.

همچنین می‌توانید برای آموزش دروازه بانی در مشهد با بهترین مدرسه فوتبال در مشهد در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟