نتایج لیگ زیر 14 سال پیشگامان مقابل مهاجران

برد دوباره پیشگامان مشهد!

 هفته نهم لیگ دسه اول ۱۴ سال مشهد

۲۹ آبان ۱۴۰۰ – ورزشگاه تختی

پیشگامان ۳-۳ مهاجران

گل های بازی:
مهرداد معینی ۳ گل

به گزارش پایگاه خبرگزاری باشگاه پیشگامان مشهد، در هفته نهم لیگ دسه اول ۱۴ سال مشهد مصادف با ۲۹ آبان ۱۴۰۰، تیم پیشگامان مشهد در ورزشگاه تختی، مقابل مهاجران قرار گرفت. این بازی پرهیجان برخلاف انتظارها با نتیجه مساوی و ثبت سه گل زیبا توسط مهرداد معینی به پایان رسید.

مربی تیم زیر ۱۴ سال باشگاه پیشگامان مشهد اظهارات خود را در مورد این بازی اینگونه بیان کرد: ما در این بازی فقط یک مشکل داشتیم؛ عدم تمرکز در ضربات آخر، باید یادآوری کنم اشتباهات بازیکنان در هر پستی در این رده سنی اجتناب ناپذیر هست و نباید اونها رو مقصر بدونیم بلکه این وظیفه مارو سنگین‌تر ‌میکنه که باید بیشتر کار کنیم. ضمنا تاکید می‌کنم تحت هر شرایطی بازیکنانم حمایت کامل من رو دارند.
به داشتن چنین بازیکنانی افتخار میکنیم و ما تمام تلاشمون این هست که روزبه‌روز بهتر بشیم که این اتفاق تا به الان افتاده و شعار #فردا_بهتریم ما هر روز محقق میشه.
بازیکنان ما تا به الان هم ثابت کردند که چقدر توانایی دارند و همین موضوع توقعات رو از خودشون بالا برده و به همین دلیل نباید اونهارو تحت فشار بزاریم.
ما به روزهای خوب خودمون برمیگردیم مطمئن هستیم.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید

به مشاوره نیاز دارید؟