نتایج لیگ زیر 12 سال پیشگامان الف مقابل جهان گستر

عملکرد تیم پیشگامان در مقابل جهان گستر بی‌نتیجه ماند!

در هفته چهاردهم لیگ زیر ۱۲ سال

پیشگامان مشهد (الف) ۰-۰ جهان گستر / ۶ آبان ماه ۱۴۰۰

در هفته چهاردهم لیگ زیر ۱۲ سال مورخ ۶ آبان ماه ۱۴۰۰ این بار رقابت‌ها بین تیم پیشگامان مشهد و جهان گستر صورت گرفت. این بازی از همان ابتدا نفس‌گیر پرهیجان بود. طی تلاش‌های دو تیم تا لحظات پایانی، نتیجه بازی بدون ثبت هیچ گلی به پایان رسید. به گزارش تیم خبرگزاری پیشگامان مشهد، مربی تیم پیشگامان اظهارت خود را درباره این بازی اینگونه بیان کرد:

فکر می‌کنم تنها تیمی که در دور برگشت این مسابقات بازیکن جدیدی رو جذب نکرد ما بودیم در صورتی‌که گلر جدید تیم جهان گستر روز خوبی رو سپری کرد و با گرفتن چندین موقعیت مانع گلزنی بازیکنان ما شد. در هرصورت بازیکنان ما باید یاد بگیرند تحت هر شرایطی تاکتیک پذیری خودشون رو حفظ کنند تا بتوانند راه‌های گلزنی به تیم‌های مختلف رو پیاده کنند. خداقوت به بازیکنان پرتلاش و متعصب پیشگامان

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟