تلاش دیر‌هنگام نیوکاسل برای هایجک کردن دله آلی

تلاش دیر‌هنگام نیوکاسل برای هایجک کردن دله آلی

یکی از اخبار داغی که امروزه ذهن مخاطبان فوتبالی را به خود جلب کرده است، تلاش دیر‌هنگام نیوکاسل برای هایجک کردن دله آلی است.با وجود بحران اپیدمی کووید ۱۹ و تاثیر منفی قابل توجه وارده بر فوتبال اروپایی، به دلیل کاهش نسبی محدودیت‌ها توسط دولت‌های اروپایی، امید به بهبود شرایط فوتبالی در آن بیشتر شده است؛ به همین خاطر باشگاه‌های اروپایی مشغول برنامه‌ریزی و جذب ستاره‌های مد‌نظرشان برای فصل آینده خود هستند. یکی از برنامه‌ریزی‌هایی که بسبار مورد‌ توجه افراد و رسانه‌ها قرار گرفته است، فعالیت‌های نیوکاسل برای جذب دله آلی هافبک ۲۵ ساله است.

از آن جایی که نیوکاسل در جذب جسی لینگارد نا‌کام ماند، وارد رقابت برای جذب دله آلی شد. طبق نتایج حاصل شده از گزارشگر پیشگامان و به نقل از اتلتیک، هنوز مشخص نیست که آیا تلاش‌های نیوکاسل در این مورد به موفقیت ختم می‌شود و یا خیر. طبق گفته‌های اتلتیک می‌توان نتیجه گرفت که نیوکاسل، دله آلی ۲۵ ساله را به صورت قرضی می‌خواهد. اما خبر‌های جدید حاکی از آن است که اورتون در یک قدمی جذب این هافبک جوان است. البته این در حالی است که فرانک لمپارد و تیمش همچنان در حال جذب دونی فن ده بیک از تیم منچستر یونایتد است.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟