باشگاه لاتزیو در لحظه‌ی آخر ژووانه کابرال را صید کرد!

باشگاه لاتزیو در لحظه‌ی آخر ژووانه کابرال را صید کرد!

باشگاه لاتزیو

باشگاه لاتزیو بالاخره در دقایق واپسین زمستان سری آ توانست با ژووانه کابرال قراردادی را ثبت کند. ابتدای فصل قبل برای رم و کریس اسمالینگ نیز دقیقا همین اتفاق رخ داد، اما این بار در سوی دیگر پایتخت برای کابرال.

طبق گزارش جانلوکا دی مارتزیو، ژووانه کابرال به صورت قرضی توسط باشگاه لاتزیو از اسپورتینگ لیسبون جذب شده ‌است. لاتزیو برای این انتقال قرضی مبلغ یک میلیون یورو را پرداخت کرد و در کنار آن بند خرید ۸ میلیون یورویی ژووانه کابرال را در دست خواهد‌ داشت. این انتقال در ساعت ۸ به وقت محلی که آخرین لحظات پنجره نقل وانتقالات سری آ بود رسما ثبت شد و لقب آخرین جابه‌جایی پنجره زمستانی فوتبال ایتالیا را از آن خود کرد.

این بازیکن یعنی ژووانه کابرال اهل کلیپ‌ورد است و با ۲۳ سال سن در آکادمی اسپورتینگ آماده‌ی رقابت شده. باشگاه لیسبونی خانه فوتبالی او است زیرا تمام دوران فوتبال خود را در آن جا بوده‌است. مائوریتزیو ساری با حضور ژووانه کابرال برای هجوم گزینه‌های بیشتری خواهد داشت.

گفتنی است که باشگاه فوتبال لاتزیو یک باشگاه حرفه‌ای ورزشی در ایتالیا است که شناختش بیشتر توسط تیم فوتبالش است. پیراهن این باشگاه با رنگ آبی و شورت ورزشی سفید طراحی شده. لاتزیو تاکنون توانسته دو عنوان قهرمانی سری آ و شش عنوان قهرمانی کوپا ایتالیا و یک قهرمانی یوفا و جام در جام اروپا را تا به امروز کسب کند.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

 

 

به مشاوره نیاز دارید؟