آزار و اذیت نامزد گرینوود توسط این بازیکن جوان

آزار و اذیت نامزد گرینوود توسط این بازیکن جوان

به گزارشی که از « خبرگزاری پیشگامان» ارائه شد نامزد میسون گرینوود عکسی را در فضای مجازی منتشر نمود و ادعا کرد که ستاره جوان باشگاه منچستریونایتد او را اذیت کرده و مورد ضرب و شتم قرار داده است. در رسانه‌های انگلیس این خبر مثل بمب ترکید و بسیاری عقیده دارند که عاقبت خوشی در انتظار این ستاره نیست. هریت رابسون عکسی از صورت زخمی و خونین خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: کسانی که می‌خواهند بدانند میسون گرینوود با من چه کرده است این عکس را ببینند.

او همچنین از بدن کبود خود تصاویری در انظار عمومی گذاشت و صوتی نیز همراه با آن منتشر کرد. در این صوت گرینوود را به آزار جنسی متهم کرده است. در بخشی از صوت آمده است که گرینوود می‌گوید برای من هیچ ارزشی ندارد که تو چه می‌خواهی. البته چند ساعت بعد این استوری از صفحه رابسون پاک شد. این بازیکن در پاییز۲۰۰۱ متولد شده و ۲۰ سال سن دارد. همه منتظر هستند ببینند اتحادیه فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد برای او چه تصمیمی خواهند گرفت و آیا بار دیگر او را حمایت می‌کنند یا نه.

پس از انتشار این فیلم به گفته آنجلومانجیانته از اسکای اسپورت، محصولات ورزشی که با نام میسون گرینوود تولید شده بود و در وب‌سایت رسمی منچستریونایتد وجود داشت از دسترس خارج شد. به بیان دیگر خرید لوازم ورزشی که مربوط به گرینوود است دیگر از طریق وب ‌سایت رسمی باشگاه امکان‌پذیر نیست.

پس از اتفاقاتی که رخ داده و متهم شدن گرینوود به تجاوز، این تصمیم اتخاذ شد و به نوعی با این اقدام باشگاه منچستر از بازیکن جوان خود دیگر حمایت نمی‌کند و نام میسون گرینوود از وب‌ سایت منچستریوناید حذف شد. شرایط برای این مهاجم جوان باشگاه منچستریونایتد لحظه به لحظه سخت‌تر خواهد شد.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟