اقدام باشگاه‌های آلمانی علیه محدودیت حضور تماشاگران

اقدام باشگاه‌های آلمانی علیه محدودیت حضور تماشاگران

محدودیت‌های سفت و سختی

در آلمان برخلاف کشورهای دیگر برای حضور تماشاگران محدودیت‌های سفت و سختی در حال اجراست. اگر این وضعیت ادامه یابد برای باشگاه‌های آلمانی وضعیت بدی ایجاد می‌شود. این شرایط باعث شده تعداد زیادی از اهالی فوتبال آلمان و مدیران باشگاه‌های بوندسلیگا از این محدودیت انتقاد کنند. این افراد چنین قوانینی را ریاکارانه و نمایشی می‌دانند و در تلاش برای لغو این محدودیت‌ها هستند.

به گزارش «پایگاه خبرگزاری پیشگامان» و به نقل از اسکای، یکی از باشگاه‌هایی که به عنوان اولین باشگاه آلمانی برای برداشتن محدودیت‌های حضور تماشاگران در استادیوم‌ها به پا خاست باشگاه لایپزیش بود. اکنون فقط ۱۰۰۰ هوادار لایپزیش می‌توانند در ردبول آرنا حضور داشته باشند. باشگاه بعدی که بر علیه این محدودیت‌ها اقدام قانونی کرد باشگاه بروسیادورتموند نام داشت. بیانیه‌ای که توسط باشگاه بروسیادورتموند در این خصوص آمده است به شرح زیر می‌باشد:

محدودیت‌هایی که در رابطه با پذیرش تماشاگران مرتبط با قوانین ایالت نودراین و ستفالن در رویدادهای ورزشی در فضای باز می‌باشد، در یک دادگاه بررسی می‌شود، زیرا این کار غیرقانونی است.

در روز سه شنبه باشگاه دورتموند نیز درخواست خود را در رابطه با این موضوع به دادگاه عالی اداری مونستر ارسال می‌کند. هانس یواخیم واتسکه در این خصوص می‌گوید: این مایه تاسف بوده اما آخرین راه حلی است که برای ما می‌‌ماند. ما وظیفه داریم تا از منافع قانونی بروسیادورتموند محافظت نماییم.

لازم به ذکر است که اکنون سیگنال ایدونا پارک فقط می‌تواند ۷۵۰ هوادار از باشگاه دورتموند را پذیرش نماید. در شرایطی این قوانین و محدودیت‌ها در آلمان در حال اجراست که در بقیه لیگ‌ها و کشورها، از ظرفیت بیشتری در استادیوم‌ها استفاده می‌کنند.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟