بارسلونا و امیدواری‌اش به انتقال پیر امریک اوبامیانگ!

بارسلونا و امیدواری‌اش به انتقال پیر امریک اوبامیانگ

انگلیسی‌ها انتقال مهاجم گابریل آرسنال به بارسلونا را منتفی اعلام می‌کنند، حال آن که در اسپانیا طبق گفته‌ها بلوگرانا همچنان در حال تلاش است.

بارسلونا تا آخرین ساعت نقل‌ و انتقالات زمستانی برای انتقال مهره‌ای به نام پیر امریک اوبامیانگ تلاش می‌کند. با ورود این بازیکن به شهر بارسلونا، همه انتقال او به بارسلونا را تمام شده می‌دانستند. اما چند ساعت بعد خبرنگار سرشناس و نزدیک به باشگاه آرسنال، دیوید اورنشتین، ادعا کرد که توافقی بین این  دو باشگاه حاصل نشده‌ است، و پرونده انتقال همچنان بسته تلقی می‌شود. اما گزارش‌ها و مصاحبه‌های متعددی که در اسپانیا منتشر شده‌اند، خبر از امیدواری بلوگرانا می‌دهند. در ادامه مصاحبه‌ی جدید خوان لاپورتا با موندو دپورتیو را می‌بینیم.

اوبامیانگ؟ دوست داریم او را به خدمت بگیریم، کار دشواری در پیش داریم، اما هنوز امیدواریم. هر چیزی ممکن است. او ابتدا باید مشکلاتش  با باشگاه آرسنال را حل کند و شرایط مناسب رقم خوردن انتقال را فراهم سازد. او می‌داند که ما به دنبالش هستیم و در حال تلاش برای یافتن راه‌حل مناسب است. من خوشبین هستم. آینده‌ عثمان دمبله تا حدودی وضعیت اوبامیانگ را مشخص می‌کند. پس ساعات آتی و شرایط وینگر فرانسوی اهمیت خاصی در این انتقال دارند.

لاپورتا در خصوص دمبله می‌گوید:

  • به دنبال یافتن بهترین راه‌حل موجود هم برای خودمان و هم برای او هستیم.
  • نائب رئیس باشگاه، رافا یوستی هم گفته‌ است:
  • دمبله؟ هنوز چند ساعت تا پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی فاصله داریم.
  • طبق گزارش رادیو کاتالونیا اوبامیانگ هنوز در بارسلونا حضور دارد.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟