عضو نبودن 3 بازیکن تیم ملی در تیم باشگاهی

عضو نبودن 3 بازیکن تیم ملی در تیم باشگاهی

عضو نبودن ۳ بازیکن تیم ملی در تیم باشگاهی، یکی از داغ‌ترین اخباری که امروزه نظر رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

عضو نبودن ۳ بازیکن تیم ملی در تیم باشگاهی

در آخرین فهرست تیم ملی ایران از سوی اسکوچیچ برای حضور در اردوی تیم ملی و برگزاری مسابقات تدارکی توجه مان به ۳ بازیکن (پیام نیازمند ، امیر حسین حسین زاده و سعید عزت الهی) از ۳۱ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی جلب میشود. که هنوز به دنبال مناسب ترین تیم باشگاهی در نقل و انتقالات تابستونی هستند تا بتوانند در سال بعد حضور خود را در جام جهانی تمدید کنند، البته نام کریم انصاری هم به دلیل مصدومیت و حضور نداشتن در اردوی تیم ملی به این جمع باید اضلافه کرد.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟