پیوستن علی پوررمضان مدیریت باشگاه پیشگامان مشهد به تیم پیام توس مشهد


پیوستن علی پوررمضان مدیریت باشگاه پیشگامان مشهد به تیم پیام توس مشهد

به نقل از منبع خبری باشگاه پیشگامان مشهد و باشگاه پیام توس مشهد: جناب آقای علی پوررمضان به عنوان مربی تیم بزرگسال به باشگاه ریشه دار پیام توس مشهد پیوست.
به گزارش روابط عمومی باشگاه پیشگامان جناب آقای علی پوررمضان در کنار مدیریت باشگاه پیشگامان مشهد، جهت کمک به فوتبال استان طی مراسم رسمی به باشگاه پیام پیوست.
علی پوررمضان با اعتقاد به یاری دادن نسل آینده، هدف خود را علاوه بر مدیریت باشگاه پیشگامان مشهد، ادامه روند مربیگری در لیگ های معتبر کشور وکمک به فوتبال استان و تیم و باشگاه ریشه دار پیام و مهمتر یاری دادن نسل آینده فوتبال و مستعدین آینده‌دار دانست.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟