ماجرای احمد نوراللهی و پنالتی زدن

اسمی از او در لیست حضور نداشت

🔺طبق شنیده‌هایی که نقل شده بود احمد نوراللهی علیرغم درخواست کادرفنی از او برای زدن پنالتی از این ماموریت سخت و دشوار انصراف داده است و با توجه به آخرین تجربه پنالتی زدن به تیم استقلال در دربی جام حذفی سال گذشته و اخبار و حواشی مربوط به آن، اعلام کرده است که قادر به انجام این کار نیست.

🔺بعد از مطرح شدن شایعات یکی از بازیکنان جوان تیم فوتبال پرسپولیس برای دفاع ازحق هم‌تیمی خود پرداخته و صحبت کرده است و این موضوع را به این شکل توضیح ‌داد: وقتی هنگام نوشتن اسامی پنالتی زنان شد احمد نورالهی اصلا در جمع ما حضور نداشت و در گفتگو با کادرفنی نبود.

🔺وی برای انجام مراسم پنالتی زنی و مشخص شدن دروازه و قرعه‌کشی این موضوع در کنار وریا غفوری و داوران مسابقه حضور یافت و به هیچ وجه نام احمد نورالهی از سوی آقا یحیی در لیست پنج نفره نوشته نشده بود.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟