قرارداد جهانبخش با باشگاه هلند

علیرضا جهانبخش که برای رسیدن به ترکیب اصلی تصمیم به ترک باشگاه برایتون گرفته است حالا در یک قدمی انتقالش به باشگاه فاینورد قرار گرفته است..

▫️به نقل از رسانه‌ها: «رکورد خرید و فروش برایتون که در سال ۲۰۱۸ از تیم آلکمار با ۲۵ میلیون یورو انجام شده است، اکنون با مبلغی خیلی کم و ناچیز نسبت به آن قرارداد، به فاینورد منتقل می‌شود. در ابتدا گزارش شد که این بازیکن به شکل قرضی به فاینورد می‌رود اما حالا خبرها حاکی از آن است که فاینورد به صورت دائمی جهانبخش را جذب خواهد کرد.

️یکی از رسانه‌های انگلیسی: «مبلغ پرداختی برای انتقال فقط چند میلیون یورو است و قرار است مهاجم ایرانی قراردادی سه ساله با باشگاه هلندی امضا کند که گزینه‌ای برای تمدید یک سال دیگر را هم در قرارداد دارد. امکان دارد این انتقال تا روزهای آینده به صورت رسمی اعلام شود.

▫️همچنین یکی از رسانه‌های هلند نقل کرد: «فاینورد در حال مذاکره با برایتون است و علیرضا جهانبخش که با برایتون تا اواخر سال ۲۰۲۳ قرارداد دارد می‌تواند با رضایت باشگاه برایتون به هلند مهاجرت کند.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟