اولین جام ناگلزمن در بایرن مونیخ

اولین جام ناگلزمن در بایرن مونیخ

در دیدار سوپرجام آلمان، بایرن مونیخ با رهبری یولیان ناگلزمان موفق شد با نتیجه سه بر یک بورسیا دورتموند را شکست دهد و بدین ترتیب قهرمان شده و جام را بالای سر ببرد. این جام اولین جامی بود که یولیان ناگلزمان به عنوان سرمربی این تیم بالای سر برد و بدین شکل سوپرجام آلمان اولین افتخار او با همراه باواریایی ها شد.

ناگلزمان به عنوان یک مربی جوان ۳۴ ساله، نمادی برای موفقیت مربی‌های جوان دیگر در فوتبال آلمان و به طور کلی تر در فوتبال اروپاست. او قبل از اینکه به بایرن مونیخ بیاید و جای هانس دیتر فلیک را بگیرد، هدایت تیم لایپزیش را بر عهده داشت است و دو فصل موفق را در تیم لایپزیش پشت سر گذاشت اما شروع مطرح شدن این سرمربی جوان از دوران حضورش در تیم هوفنهایم بود که به عنوان یک مربی جوان بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ در هوفنهایم شناخته شده است. اکنون ناگلزمان دوران خود را در بایرن مونیخ شروع کرده است و اولین جام خود را به همراه بایرن‌مونیخ به دست آورد و بالای سر برد و یک عکس بیاد ماندنی در بین بازیکنان این تیم از خود بر جای گذاشت.

باید دید که این سرمربی در ادامه فصل چه نتیجه هایی به دست خواهد آورد و آیا موفق به فتح جام های مهم‌تر و بالاتر می شود یا خیر. می‌توانید برای اطلاع از آخرین اخبار فوتبالی ایران و جهان به آکادمی فوتبال پیشگامان مشهد سر بزنید. برای مطالعه بیشتر در رابطه با این خبر بر روی لینک کلیک کنید.

باشگاه پیشگامان مشهد

باشگاه پیشگامان مشهد با ۲۱ سال سابقه درخشان در دسته بهترین مدرسه فوتبال در مشهد قرار دارد که توانسته است با کادر فنی و مدیریت قوی آقای علی پوررمضان افتخارات زیادی را کسب کند. شما نیز اگر از علاقه مندان به فوتبال هستید می‌توانید جهت کسب اطلاعات از ثبت نام کلاس‌ها به دفتر باشگاه در چهارراه دانشجو بین معلم ۴۵ و۴۷ مراجعه کنید و یا جهت صرفه جویی در وقت همین حالا بر روی عبارت ثبت نام آنلاین باشگاه پیشگامان کلیک کنید و در پنجره باز شده اطلاعات شخصی خود را ثبت نمایید. در حقیقت کشف استعدادها و شکوفایی کودکان و نوجوانان از سنین پایین تاثیر بسزایی در آینده آنان خواهد داشت در عین حال رشد و پروش فرزندان این مرز و بوم باعث پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه ورزش خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در کلاس‌های باشگاه پیشگامان هیچ محدودیت سنی نداشته و امکان ثبت نام در تمام سنین با هر نوع توانایی وجود دارد، بنابراین در اولین فرصت اقدام به ثبت نام فرزندان در کلاس‌ها نمایید. کادر مجرب و حرفه‌ای پیشگامان با تلاش روزافزون خود در جهت شکوفایی استعداد فرزندان شما تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید جهت اطلاع از اخبار به‌روز به وبسایت یا صفحه اینستاگرام باشگاه پیشگامان مراجعه نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟