محمد صالح صادقی بازیکن باشگاه پیشگامان مشهد

محمد صالح صادقی متولد ۹ بهمن سال ۱۳۸۹ می باشد که از یکم تیر ماه سال ۱۳۹۷ به باشگاه پیشگامان مشهد که در قالب بهترین مدرسه فوتبال مشهد با ۲۲ سال سابقه شناخته شده است، پیوست. این بازیکن با توجه به علاقه بیش از حد به فوتبال توانست پس از گذشت ۳ ماه و در پایان تابستان سال ۱۳۹۷ عضو کلینیک تخصصی این باشگاه شود. او تجربه بازی در تیم لیگ زیر ۱۲ سال، لیگ زیر ۱۳ سال و تورنمنت های کشوری را در باشگاه پیشگامان داشته است. هم اکنون عضو تیم زیر ۱۳ سال باشگاه می باشد.

محمدصالح صادقی بازیکن فوتبال پایه

محمد صالح صادقی مجتبی حسینی

محمد صالح صادقی وحید فیاضی نیا

محمد صالح صادقی

محمد صالح صادقی

محمد صالح صادقی برد تیم پیشگامان مقابل ذوب آهن نسل جوان

تقدیر از بازیکنان باشگاه پیشگامان مشهد

محمدصالح صادقی

محمد صالح صادقی

محمدصالح صادقی

به جرات میتوان گفت محمد صالح صادقی یکی از بااستعدادترین بازیکنان رده سنی خودش بوده و نه تنها در تمرینات بلکه در منزل و با خانواده نیز منظم و خوش اخلاق میباشد. فوق العاده تاکتیک پذیر بوده و نسبت به هم تیمی های خود در باشگاه پیشگامان تعصب خاصی را به خرج میدهد. در آینده از این بازیکن خوش تکنیک بسیار خواهیم شنید.

نظر مدیر عامل باشگاه و سرمربی وی درباره محمد صالح صادقی

محمد صالح صادقی بازیکن باشگاه پیشگامان مشهد

در حال حاضر محمد صالح صادقی با اینکه متولد بهمن ماه ۱۳۸۹ می باشد در تیم ۱۳-۱۴ سال باشگاه فعالیت دارد و توانسته است اعتماد سرمربی خود را که جناب آقای صمد عمارلوئی می باشد جلب کند. جناب آقای علی پوررمضان مدیر عامل باشگاه درباره محمدصالح صادقی می گوید:

محمدصالح با توجه به تسلط به موارد ذهنی و تمرینات ذهنی فوتبال توانسته است در این سن خود را در تیم باشگاهی وارد کند. آینده این بازیکن روشن است.

به مشاوره نیاز دارید؟